Boo

O mně

O mně

Ahoj, jsem svatební a rodinný fotograf působící na Vysočině. Pokud hledáte malinko jiný styl focení, který vždy vykouzlí a zanechá úsměvy ve tvářích, jste na správném místě. Projděte si moje galerie, blog a přesvědčte se! A pokud chcete vědět ještě trochu víc o mě a mojí rodině, tohle je to správné místo.

 

down

veronikapickova

Se svými třemi kluky žiji v Pelhřimově, kterému krajově říkáme „Pejr“ a který je tím nejlepším místem pro náš život na Vysočině. Jako rodina trávíme víkendy na naší chatě u rybníka, někdy cestujeme a ukazujeme tak našim dětem svět. Hlavní však je, že společný čas máme celá rodina moc rádi.

Moji malí kluci milují fotbal a Harryho Pottera. Ještě před pár lety bych u těchto témat jen pokrčila rameny a nemyslela si nic, v současnosti si však můžeme z fleku pokecat třeba i o přestupu Javi Sáncheze z Real Madrid do Real Valladoilid. A jsem fanoušek Lenky Láskorádové :).

Lyže nebo snowboard? Pořád to vyhrává snowbík. Hory mě baví v létě i v zimě a stejně tak i mé kluky.

Nejsem ten nejlepší tanečník na světě. Ovšem s foťákem v ruce se mnou počítejte i na parketu. Vlastně už ani nevím, jestli to vůbec ještě umím bez něj!

Nejoblíbenější jídlo? Dršťková polívka! Dávám si ji všude, kde jí mají. A samozřejmě nesmím zapomenout na sushi!

Můj Spotify je zapnutý velmi často. Nejvíc na něm jede Jamie Cullum, Koop, Sting, Jack Johnson, Christine and the Queens, Vinohradská 12 a hosté Lucie Výborné. Pokud to jen trochu jde, pouštím si 160 minut nedělní pohody na FM4. Sunny Side Up. To si někdy zapněte . A skoro bych zapomněla na Buty, ti jsou prostě srdcovka.

Aktuálně dělám to, co jsem vždy dělat chtěla. Jo, jo, vím, zní to jako fráze, jenže mě focení vážně hrozně baví. V tuto chvíli pro mě neexistuje žádný plán B.

Tak to bylo něco málo o mě. Myslíte si, že máme něco společného? O to větší důvod společně prožít Váš den D.

Děkuji za návštěvu mého webu a těším se na osobní setkání! 

O kousek niž se můžete podívat na pár obrázků mojí rodiny. :)